Про нас

joomla blackКомпанія FROP спеціалізується на розробці та виготовленні деревяного інтерєру та екстерєру готелів ресторанів квартир будинків та прибудинкової території (альтанки, огорожі та інше). Компанія працює на ринку України близько 10 років. Ми пропонуємо виготовлення меблів з масиву по індивідуальному замовленню різної складності згідно ваших побажань та пропозицій. Наша компанія забезпечує дизайн, доставку та встановлення меблів, при необхідності 3-D візуалізацію вашого замовлення.

Для виготовлення продукції ми оборобляємо екологічно чисту та якісну деревину (дуб, ясень та іншу сировину за бажанням клієнта); використовуємо сучасне обладнання, якісну фурнітуру та оброблюючі матеріали.

Компанія гарантує якісне виконання роботи з оптимальними термінами доставки та встановлення. Всі замовлення індивідуального характеру.

Чому Вам потрібно обрати наші послуги?

  1. Ми компанія-виробник, тому завжди пропонуємо найвигідніші ціни.
  2. Наша компанія може втілити Ваші дизайнерські рішення та побажання, тому ми активно працюємо з індивідуальними проектами.
  3. Ми використовуємо тільки натуральну сировину, якісну фурнітуру та оброблюючі матеріали.
  4. Наша компанія допоможе Вам створити затишок не тільки у Вашій оселі але і на прибудинковій території, в готелі, ресторані чи барі.